Kontakt
Pracownicy Zakładu - kontakt

Wstecz


UWAGA !!!
Zmiana numerów centrali telefonicznej Politechniki Poznańskiej
kierunkowy do Poznania 061
numer centrali ( Piotrowo ) 6652
numery wewnętrzne - bez zmian.


przykład: dotychczasowe numery Instytutu Mechaniki Stosowanej
tel. 061.8782301 teraz 061.6652301
fax. 061.8782307 teraz 061.6652307

ZAKŁAD WIBROAKUSTYKI I  BIODYNAMIKI SYSTEMÓW

Nowy adres :

Politechnika Poznańska
Instytut Mechaniki Stosowanej

ul. Jana Pawła II nr 24    Budynek A5


Imię i Nazwisko

Strona domowa

E-mail

Telefon

Pokój

dr inż. Roman BARCZEWSKI  

laboratoria@tlen.p

665-2390

119

prof. dr hab. Czesław CEMPEL  

Czeslaw.Cempel@put.poznan.pl

665-2328

116

dr hab. inż. Marian DOBRY prof. nadzw. PP  

Marian.Dobry@put.poznan.pl

665-2347

117

dr Zdzisław GOLEC  

 

665-2302

120

dr inż. Magdalena GRYGOROWICZ   

 

665-2179

118

Jacek KUBIAK   

 

665-2338

121

dr inż. Wojciech ŁAPKA  

Wojciech.Lapka@put.poznan.pl

665-2179

120

Przemysław NAPIERAŁA  

 665-2173

122

mgr inż. Włodzimierz PARNASOW   

Wlodzimierz.Parnasow@put.poznan.pl

 665-2318

122

mgr inż. Roman POPIELEWSKI   

 

 665-2318

121

dr inż. Maciej TABASZEWSKI  

Maciej.Tabaszewski@put.poznan.pl

665-2390

119

mgr Małgorzata WOJSZNIS 

  

Malgorzata.Wojsznis@put.poznan.pl

665-2179

118

mgr inż. Jacek SZULCZYK  

 

  665-2390  
         
         

Dyżury nauczycieli akademickich :

 
dr inż. Roman BARCZEWSKI  
prof. dr hab. Czesław CEMPEL  
dr hab. inż. Marian DOBRY prof. nadzw. PP  
dr Zdzisław GOLEC  
mgr inż. Magdalena GRYGOROWICZ  
mgr inż. Wojciech ŁAPKA  
dr inż. Maciej TABASZEWSKI  
mgr Małgorzata WOJSZNIS  
   

Stronę aktualizowano 01.08.2012 r.

(jackub)